Hesabım | Sepetim ()
 
Anasayfa   Hakkımızda   İletişim   Yardım   Müşteri Hattı
 
Tüm Kategoriler   Sektörler   Markalar   Çok Satanlar   İndirimdekiler   Kampanyalar   Sık Sorulan Sorular  
Üye Girişi
Şifremi Unuttum Üye Olmak İstiyorum Neden Üye Olmalıyım ? Ödeme Bildirimi
 
 
Markalar
 
 
Hakkımızda
Firmamız 1956 yılında tarafından kurulmuş olup 1984 yılına kadar otomotiv yan sanayi imalatı yapmaktaydı. Bu tarihten sonra güçlü ve deneyimli kadrolarımızla her türlü özel makine üretimi mühendislik hizmetleri sistem tasarımı projelendirme sanayi zirai alet ve ekipmanları üretimine devam etmektedir.

Çelik konstrüksiyon ve kaba talaşlı imalat atölyelerimizde dünya standardında imalat yapmaktayız. Son 20 yıldır takım tezgahları satış bölümümüzde RUS-ÇEKOSLOVAK SLOVAK BULGAR POLONYA-AMERİKAN ve UZAKDOĞU ülkelerinden gelen makinaları en uygun koşullarda siz sanayicilerimizin kullanımına sunmaktayız.

EMEKTAR MAKİNA, fabrikadan tek tek makinalara kadar büyük yada küçük hertürlü yatırımlarınızı finanse etmeye hazırdır. Firmamız sadece Takım Tezgahları satmakta kalmayıp aynı zamanda kullanıcının gereksimine en uygun makina ve ekipmanların seçiminde uzman kadrosu ile yol gösterici olmanın yanı sıra EMEKTAR MAKİNA satış sonrası montaj devreye alma teknik destek ve kullanıcı eğitimi vermektedir. Bakım onarım revizyon bölümümüzde her türlü makinaların revizyonu ve sıfırlanması (CE ) normunda yapılıp makinalarınız iş yerinizden alınıp söz verdiğimiz günde iş yerinize teslim edilir. Yapılan revizyon ve bakımlarınız firmamızın garantisindedir. 50 Yıldır sizlerin takdiri ile sanayicimizin hizmetinde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Son 2 yıldır kurumsal kimliğimizle siz sanayicilerimize daha kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.
 
   
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikası
İnsan Kaynakları
 
Üyelik İşlemleri
Yeni Üyelik
Şifremi Unuttum
Siparişlerim
Profil Bilgilerim
 
Yardım
Müşteri Hizmetleri
Sık Sorulan Sorular
Teslimat Koşulları
İade ve Garanti Bilgileri
 
 
Takip Edin
Anasayfaİletişim